Політика

Іванофранківці проігнорували магію трьох дев’яток

Google+PinterestLinkedInTumblr

Два роки тому, коли співпали три сімки, як у світі, так і в Україні спостерігався весільний бум. Після того прогнозували, що у дні трьох чисел люди намагатимуться вирішити якісь важливі справи, вивчивши перед тим, що вони означають. Якщо ж три сімки є символом духовного завершення, а вісімки — безкінечності, то до трьох дев’яток люди ставляться по-різному. У багатьох «999» асоціюються з перевернутими трьома шістками — диявольським числом. Тому напередодні цього дня говорили про різні катаклізми, а то й кінець світу.

З точки зору класичної нумерології число 999 — це абсолютна дев’ятка. Адже, склавши цифри цього числа, ми все одно отримуємо 9 (9+9+9=27, а 2+7= 9). Хоча це число у різних народів має різне значення. До прикладу, в китайців воно асоціюється з аурою смерті. А піфагорійці і ранні християни тлумачили цифру «9» як очищення. Відповідно «999» це абсолютне очищення на тілесному, астральному та ментальному рівнях.

Для багатьох культур дев’ятка символізує завершення та реалізацію. Тобто 999 мало б означати завершення важливого життєвого етапу. Тому цей день мав би звільнити від непотрібних проблем чи людей. А з іншого боку — саме цього дня багато хто мав би зрозуміти, що його життєва мета була помилковою, а щастя — в іншому.
Астрологи кажуть, що у цей день не повинно статися нічого, що б мало глобальні наслідки. Але «Репортер» все‑таки вирішив з’ясувати, чим цей день запам’ятався в Івано-Франківську.

За словами начальна міського РАГСу Марти Ільницької весільного буму цього дня не було. Побралося 13 пар. У день перед 09.09.09 і після цього дня — по 14. Крім того, начальник РАГСу каже, що молодята розписувалися без особливих урочистостей і ніхто не наполягав, що хоче розписатися саме в день трьох дев’яток. Отже, цю дату проігнорували.

У кого 9 вересня 2009 року асоціювалося з перевернутими шістками і хто у цей день не виходив з дому та чекав кінця світу, того теж розчаруємо. За інформацією УМВС в Івано-Франківській області, жодних надзвичайних пригод не сталося.

Отож, якщо два роки тому нумерологи прогнозували якусь закономірність у дні трьох чисел, то вже через два роки ця закономірність, схоже, втрачається. Втім, залишається ще три складні потрійні дати 10.10.10., 11.11.11. і 12.12.12. Тому забобонні люди наступні три роки можуть присвятити вагомим подіям чи чекати апокаліпсису.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.