Політика

Івано-Франківська обласна бібліотека потребує подальшої комп’ютеризації

Google+PinterestLinkedInTumblr

Потребою сучасних бібліотек є не тільки поповнення та оновлення книгосховищ, але і комп’ютеризація читальних залів. Наразі комп’ютерний парк Івано-Франківської обласної універсальної бібліотеки ім. І. Франка складає 60 машин. Проте техніка, якій вже п’ять років, морально застаріла. Її технічні можливості обмежені і не задовільняють сучасних потреб відвідувачів бібліотеки. Вже сьогодні нагальною потребою є заміна 10 комп’ютерів.

Коштів, які виділяються з обласного бюджету на потреби закладу, заледве вистачає на підтримку належного стану приміщення, яке вимірюється у 2 тис. квадратних метрів, та на часткове щорічне оновлення фондів книгосховищ.

На думку керівництва бібліотеки, у цьому питанні можуть зарадити кошти грандів та меценати.

Зрушення у цьому важливому процесі вже розпочалося. Напередодні всеукраїнського дня бібліотек обласний науковий заклад відвідав депутат міської ради Ігор Прокопів з меценатським подарунком – сучасним комп’ютером.

На думку Ігоря Богдановича, бібліотеки міста та області потребують новітніх технологій, які сприятимуть оптимізації роботи бібліотекаря, популяризуватимуть нові видання, які з’являються на ринку, збільшуватимуть читацьку аудиторії.

Наразі новим комп’ютером зможуть скористатися відвідувачі залу каталогів. Поява сучасної техніки допоможе читачеві оперативно ознайомитись та віднайти потрібну літературу серед півмільйонного фонду бібліотеки.

Довідка:

Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека цього року відсвяткувала 70-ліття. Її відвідувачами є понад 24 тисяч мешканців міста та області. Щодня її відвідує до 400 людей. У бібліотеці працює 85 чоловік. Щороку фонди бібліотеки оновлюються на 6-10 тисяч гривень.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.