Політика

Івано-Франківськ вшанує героїв Крут

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

29 та 31 січня в нашому місті відбудуться заходи на відзначення 92-ї річниці подвигу героїв Крут та 81-ї річниці створення ОУН.

29 січня 2010 року о 17:00 з Вічевого майдану за маршрутом Вічевий майдан – вул. Незалежності – вул. Мельника – Меморіальний сквер розпочнеться смолоскип ний похід молоді на відзначення подвигу Героїв Крут та присвоєння звання Героя України Степану Бандері. О 17:00 в Меморіальному сквері розпочнеться панахида та віче.

31 січня 2010 року о 15:00 в Центральному народному домі (вул. Шевченка, 1) відбудеться святочна академія з нагоди відзначення 81-ї річниці створення Організації Українських Націоналістів. По завершенні святочної академії орієнтовно о 16:30 учасники урочистої академії пройдуть урочистою ходою за маршрутом вул. Шевченка, 1 – вул. Січових Стрільців – вул. Коновальця – Європейська площа. На Європейській площі представники громадськості покладуть квіти до пам’ятника провіднику ОУН Степану Бандері та викладуть свічками цифру 81 на вшанування чергової річниці створення ОУН.