Політика

Івано-Франківськ таки матиме святковий феєрверк

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні, 17 серпня 2010 року, відбувся короткий брифінг міського голови Віктора Анушкевичуса, під час якого йшлося про підготовку міста до відзначення 19-ої річниці Незалежності України.

Як повідомив мер, у програмі святкування — традиційні заходи, такі як віче на День Незалежності та урочисте підняття державного прапора на Вічевому майдані 23 серпня. Серед іншого, міський голова повідомив, що 24 серпня в парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка таки відбудеться святковий феєрверк, організацією якого займається управління культури спільно з господарським відділом міськвиконкому.

За словами міського голови, на нараді голови ОДА піднімалося питання святкового салюту до Дня незалежності, адже наскільки відомо, нещодавно Президент ухвалив рішення про заборону проведення феєрверків на території держави у зв’язку з пожежною небезпекою. Віктор Анушкевичус повідомив, що відповідно до погодної ситуації на Прикарпатті та з урахуванням прогнозу Укргідрометцентру, на нараді у губернатора таки було прийнято рішення провести святковий феєрверк.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.