Політика

Івано-Франківськ робитиме комп’ютери?

Google+PinterestLinkedInTumblr

Перший — створення виробництва шкільних персональних комп’ютерів. Другий — опрацювання конкретних комп’ютерних учбових програм, для використання цих комп’ютерів. І третій — спільний вихід на ринки третіх країн світу із продукцією, яку вироблятимуть.

До речі, підприємство «Пролоджіка» має великий досвід в роботі з освітою та запровадженні комп’ютерних технологій в учбовий процес.


«Можемо сказати, що ми є найбільшим виробником комп’ютерних технологій у світі, — сказав Луіш де Олівейра Аморім Кабріта. — Зрештою, і не тільки виробником, але й тим, хто запроваджує цю роботу на практиці. Ми працюємо у багатьох країнах світу, а в цій галузі безпосередньо з міністерствами освіти, і, як правило, запроваджуємо два напрямки співпраці: передача технології виробництва комп’ютерних технологій і передача напрацювання учбового програмного продукту».

За словами голови Івано-Франківської ОДА Михайла Вишиванюка, португальські інвестори наразі мають два об’єкти, з якими можуть потенційно працювати. Перший — ВО «Карпати», другий — завод «Родон». «Я їм рекомендую ВО «Карпати», — сказав Вишиванюк. — Знаю керівника як відповідальну особу і готовий ставити підписи під цими проектами. Друга площадка — це «Родон». В зв’язку з тим, що окремі журналісти заперечливо махають головою, там я ставити свій підпис не буду».

Відтак губернатор сказав, що головне, що має зробити влада у цьому випадку — це включити зелене світло. А з ким працювати, будуть вирішувати португальці. Але схоже, що підпису губернатора для інвесторів замало. Адже Луіш де Олівейра Аморім Кабріта переконаний: аби прийняти остаточне рішення треба вивчити умови на цих обох підприємствах. «Ми будемо вивчати потенційні вартості виробництва, — каже інвестор. — Сприятливим вже є те, що та продукція яку ми плануємо виробляти тут, має конкурентоспроможні ціни на світовому ринку».

Вартість проекту поки що не порахували. Скільки буде створено нових робочих місць теж поки що невідомо. Єдине про що точно відомо — це робочі місця будуть виключно українські. Правда, за винятком кількох посад інженерів.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.