Політика

Івано-Франківськ — одне з кращих міст для життя

Google+PinterestLinkedInTumblr

Підтвердженням високого статусу міста Івано-Франківська є зайняте ним третій рік поспіль третє місце в рейтингу «55 кращих міст для життя в Україні», який складає журнал «Фокус». Ми розташувалися у рейтингу після таких великих міст, як Одеса і Київ. Крім того, вже протягом п’яти років існування рейтингу Івано-Франківськ завжди був у межах чільної п’ятірки.

Краще місто обирали за тринадцятьма критеріями, зокрема — екологія, ціни на житло, рівень злочинності, інфраструктура, заробітні плати, рівень безробіття, культурна і туристична привабливість.

Уперше за п’ять років існування рейтингу кращим для життя в Україні стало південне місто України, Одеса. У минулому році переможцем рейтингу був визнаний Харків, а до цього перше місце займали західноукраїнські міста — Львів, Чернівці, Івано-Франківськ.

Журнал «Фокус» також провів опитування серед своїх читачів на тему: «Найкраще місто для життя», в якому взяли участь понад 5 тисяч осіб. За результат опитування в першу п’ятірку увійшли Львів (29 відсотків респондентів), Київ (24,7%), Одеса (9,1%), Івано-Франківськ (4,1%), Тернопіль (4,2%).

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.