Політика

Івано-Франківщина стала лідером за інфекційними захворюваннями

Google+PinterestLinkedInTumblr

Найбільше інфекційних захворювань в Україні зафіксували на півдні і сході, від раку частіше страждають на Харківщині та Дніпропетровщині, а пацієнтів з розладами психіки багато у Криму. Про це свідчать дані Державного комітету статистики України за 2012 рік.

Так, лідерами за кількістю інфекційних захворювань стали Севастополь, Одеська, Івано-Франківська, Дніпропетровська та Херсонська області.

Онкологічних захворювань найбільше у Харківській та Дніпропетровській областях, Києві, а також Херсонській області та Севастополі. Проблеми з органами травлення медики зафіксували на Закарпатті, в Івано-Франківській, Рівненській, Харківській і Хмельницькій областях.

Порушення нервової системи також поширеніші у жителів Івано-Франківської, Вінницької, Львівської та Рівненської областей, а також Харківщини. Проблеми з розладами психіки лікарі часто фіксували у Криму, Севастополі, Київській, Житомирській та Луганській областях. А ось на захворювання сечостатевої системи та венеричні інфекції частіше страждають у Дніпропетровській області, Києві, Харківській, Черкаській та Житомирській областях. 

Як не дивно, найбільше захворювань дихальних шляхів зафіксували не на Донбасі, а у тих же західних областях та Києві.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.