Політика

Іспанці громлять італійців і стають чемпіонами Європи (ВІДЕО)

Підопічні Вісенте дель Боске вдруге поспіль виграють європейську першість. Вчора, 1 липня, збірна Іспанії вдруге поспіль стала чемпіоном Європи з футболу. У фінальному поєдинку вони з рахунком 4:0 обіграли збірну Італії.

Уже в першому таймі іспанці вели з рахунком 2:0. На 14-й хвилині ворота Джанлуїджі Буффона розпечатав Давид Сілва після подачі з флангу Сеска Фабрегаса. Під кінець першого тайму Хаві Ернандес точним пасом виводить сам на сам Хорді Альбу, і рахунок стає 2:0.

Перша половина другого тайму пройшла на зустрічних курсах, але все ж таки більше шансів на успіх було в іспанців. До того ж, на 61-й хвилині отримав травму Тьяго Мотта, який щойно вийшов на заміну, і італійці залишилися в меншості, оскільки на той момент Пранделлі вже використав всі заміни, – пише Точка.

У результаті на 84-й хвилині третій гол у іспанців забив Фернандо Торрес, який трохи раніше замінив Сеска Фабрегаса. А трохи пізніше четвертий гол у ворота іспанців забив Хуан Мата з подачі Торреса.

Варто відзначити, що збірна Іспанії стала першою командою в історії, котра виграла два чемпіонати Європи та три великі першості поспіль.

szólj hozzá: SpIt40Go