Політика

Ірину Фаріон вимагають притягнути до кримінальної відповідальності за знущання над дітьми

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Народний депутат України Вадим Колесніченко звернувся до Генерального прокурора України з вимогою притягнути депутата Львівської обласної ради Фаріон Ірину Дмитрівну до кримінальної відповідальності за порушення прав дитини і за статтею 161 Кримінального кодексу України «Порушення рівності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії.

Приводом для подання про притягнення до кримінальної відповідальності стала публікація в інтернеті відео, на яких депутат Львівської обласної ради від партії «Свобода» Фаріон Ірина публічно знущається і принижує дітей в дитячому садку, дискримінує їх за мовною і національною ознакою, заявляє про те, що діти, на її думку, з неукраїнськими іменами повинні «пакувати валізи та їхати у Москву».

Відповідно до ч.1, ст. 161 ККУ – «умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової або релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності,.. а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками… етнічного та соціального походження,.. за мовними або іншими ознаками «караються» виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років».

Про результати притягнення до кримінальної відповідальності народний депутат вимагає повідомити йому в 10-денний строк, – зазначається у депутатському зверненні.

ЗІК

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.