Політика

Хто прибирає меморіальний сквер?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Мешканці прилеглих вулиць та будинків до Меморіального скверу вирішили звернути увагу на те, що допоки наведенням порядку займалися працівники «Зеленого господарства», то все було гаразд. Однак коли з’явилася інформація, що його територію буде обслуговувати приватна будівельна фірма, яка виграла тендер, то з прибиранням з’явилися проблеми. Більше того, вони стверджують, що кілька місяців сквер не прибирали взагалі.

Люди почали звертатися до влади з проханням вирішити питання з прибиранням, писали скарги з вимогами допомогти. Відтак, сквер таки прибрали. Щоправда, прибрала не приватна фірма, а таки «Зелене господарство». Ми вирішили поцікавитися, чому ж «Зелене господар­ство» взялося за цю справу, якщо ж тендер виграла інша фірма. Однак працівники «Зеленого господарства» відправили нас до заступника начальника відділу по благоустрою УЖКГ Марії Олексіївни Вершило, зауваживши, що вона дасть всю інформацію.

Однак від неї ми довідалися мало що. «Боже святий, прибирали весь час. А як кажуть, то треба хреститися», — сказала вона і поклала слухавку. Відтак ми вирішили знову ж таки поцікавитися у представників «Зеленого господарства»: так воно чи ні? Невже дійсно правда, що сквер прибирався завжди? Бо виходить, що хтось таки каже неправду, або вищеназвана Марія Олексіївна, або ж люди?скаржники.

Директор «Зеленого господарства» Василь Федів наголосив, що вже чисто і прибрано. Вони дійсно прибрали, однак мав прибирати «Будсервіс», який виграв тендер. І в обов’язки якого входило навіть згрібання опалого листя, не кажучи вже й про прибирання від сміття. «Мене відсторонили від цієї роботи, так як я не виграв тендер. В грудні я мав прибирати тільки доріжки, а вони мали газони прибирати, але я вже прибрав все, щоб виглядало по?людськи», — зауважив В.?Федів.

Керівник «Зеленого господарства» зауважив, що він вивіз кілька машин сміття, бо два чи три місяці ніхто не прибирав. Бо склалося так, що фірма, яка виграла тендер, забрала гроші і зникла. Ми, до речі, теж шукали керівника фірми, яка виграла тендер. Але спершу ми знайшли не той «Будсервіс». Згодом з неофіційних джерел нам стало відомо, що фірма, яка виграла тендер, називається «ЛТ Будсервіс». А з її керівником поспілкуватися нам так і не вдалося…

Скажете, що проблема вичерпана і чого ж ми ще хочемо? Насправді нас цікавить всього лише кілька риторичних питань. Кому заважало «Зелене господарство», адже вони до цього працювали начебто нормально? Навіщо оті тендери, коли і так повернулися з того, з чого почали? І наостанок: чи поверне місто собі ті кошти, які воно заплатило фірмі за роботи, які так і не були проведені?

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.