Політика

Хто оплатить халявну воду?

Google+PinterestLinkedInTumblr

В Івано-Франківську на вулиці Довженка 9б минулого тижня трохи ремонтували чи то трохи міняли труби в підвалі. І то так «доремонтувалися», що вже ледь не тиждень в час, коли місто подає гарячу воду людям, з крана, з якого має текти холодна вода, тече гаряча (зауважте, що не тепла, а гаряча!).

Найсмішніше з того всього, що більшість мешканців будинку цим задоволені і скаржитися не збираються. Бо ж якщо вода тече з холодного крану, то платитимуть за неї як за холодну, тобто втричі дешевше. Людей це більше, ніж влаштовує, бо і дешево, і сердито.

Той, хто має централізовану гарячу воду, розкручує тільки кран, який призначений для холодної  води, той, хто має бойлер, теж вирішив бойлер виключити — навіщо ж оплачувати електроенергію, якщо в трубах завдяки якомусь доброму дядькові тече вода, підігріта за чийсь кошт.

Тільки от справа в іншому: цей кошт, як ми припускаємо, все одно комусь прийдеться оплатити. Чи не спишуть цю гарячу воду на втрати, яких у нас і без того багато? І чи не подорожчає гаряча вода ще трошки, якщо такі випадки часом почастішають.

І останнє: у нас у свідомості щось таки не так… ми будемо митися кип’ятком, студити воду в ванній чи відрах і користуватися банячками як в старі добрі часи — головне, щоб на халяву. А скаржитися не будемо. Бо нас усе влаштовує. То, може, припинимо нарікати на владу і подивимося на себе?

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.