Політика

ХК «Ватра» не порушував регламенту

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Минулого тижня керівництво івано-франківського хокейного клубу «Ватра» провело прес-конференцію, на якій дало оцінку дискваліфікації клубу з чемпіонату Західно-Української аматорської хокейної ліги. Нагадаємо, що 11 січня рішенням оргкомітету чемпіонату ХК «Ватра» був дискваліфікований начебто за неодноразове грубе порушення Регламенту змагань, зокрема, заявлення на ряд ігор гравців, які не були належним чином оформлені для участі в чемпіонаті ЗУАХЛ, а також зрив без жодних підстав календарних ігор чемпіонату.

За словами гравця «Ватри» Юрія Ходаковського, клуб провів дозаявку гравців 23 грудня, а 26 числа, коли мав відбутися матч згідно календарю чемпіонату України, відбулася перша відмова у грі. Пішли наступні відмови, мотивовані тим, що «Ватра» неналежним чином заявила гравців.

Раніше керівництво західноукраїнської хокейної ліги анулювало дві технічні перемоги «Ватри» у грудневих поєдинках із львівським «Експресом» і «Беркутом», котрі не відбулися. 11 січня «Ватру» зняли з регіональної першості, а результати анульовано. Однак у рамках ЗУАХЛ проходять матчі чемпіонату України, регламенту якого франківські хокеїсти точно не порушували.

Головний тренер «Ватри» Олег Пилип’юк: «Ми ні одного пункту регламенту Федерації хокею України не порушили, і в Західноукраїнському регіоні, в аматорській лізі ні одної гри не провели з неправильно заявленими гравцями. Тобто мотивація їхня просто абсурдна, і не було сенсу знімати нас з цих змагань. Це було одностороннє рішення Західноукраїнської Федерації хокею».

Розбіжність у регламентах змагань привела до того, що «Ватру» зняли з регіональної аматорської першості, але вона залишилася у Дивізіоні С чемпіонату України. Рішення щодо не зіграних «Ватрою» матчів розглянуть на засіданні виконкому ФХУ найближчими днями.