Політика

Губернатор незадоволений підготовкою до літнього дитячого відпочинку

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні на колегії обласної державної адміністрації слухали звіт начальника управління у справах сімї та молоді ОДА Ростислава Заремби щодо забезпечення організованого відпочинку та оздоровлення дітей у літку 2012 року.

Згідно з прогнозами загальне фінансування оздоровчої кампанії 2012 року складе 15 мільйонів гривень (що на мільйон більше ніж минулого року).

Ще цього року у порівнянні з минулим збільшилася кількість дитячих стаціонарних закладів оздоровлення та відпочинку. Починають свою роботу «Перлина Карпат» (Долинський район), «Петрос» (Яремчанська міська рада), дитячий оздоровчий комплекс Ворохтянської навчально-спортивної бази «Україна».

Проте на додаткові питання, які задав йому голова ОДА Михайло Вишиванюк, Заремба відповісти не міг. Для прикладу, чому не існує підписаної угоди з іншими областями України про обмін дітей на літній відпочинок, оздоровлення скількох дітей беруть на себе підприємства області і так далі.

Тож звітом Ростислава Заремби губернатор залишився явно не вдоволеним. І навіть виголосив свої думки щодо доцільності перебування того на займаній посаді. Звіт по цьому ж питанню слухатимуть на наступній колегії — на той раз його має підготувати заступник голови ОДА Роман Іваницький.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.