Політика

Губернатор — без краватки

Google+PinterestLinkedInTumblr

 

Перш за все Микола Палійчук наголосив, що розум, який є у журналістів, повинен показувати владі та чиновникам, що не все вони роблять правильно і подякував їм за це. Про пророблену роботу губернатор не звітував, тому що це було зайвим, адже все, що робиться обласною владою, і так ретельно висвітлюється засобами ЗМІ.

Єдине, що він зауважив — команда на 100?% оволоділа тим, що робиться в області, і тримає все на контролі, продовжується кадрова ротація. Також він висловив побажання, що хоче поспілкуватися у неформальній обстановці, аби почути журналістські думки та побажання, які відіграють важливу роль у тому, що він звертає увагу на певні проблеми, зокрема й підприємства.

Але так не дуже вийшло. Бо питань було достатньо. Загалом говорили про спад виробництва, приватизацію земельних ділянок у Яремче, вибори у тому ж Яремче, ціноутворення в області, заборгованість активних підприємств області, національний природний парк «Гуцульщина». На прес-конференції мова навіть йшла про відпочинок губернатора і взагалі добрі місця відпочинку на його думку (до речі, М.?Палійчук вважає, що найкращий відпочинок у нас, в Україні).

Разом з тим голова ОДА розповів, що його командою розроблено паспорт кожного населеного пункту. Туди внесена кількість мешканців, їх вік, кількість народжених та померлих та їхні проблеми. Таким чином визначено п’ять проблемних питань по кожному селу. Перше — це дороги, причому у кожному селі. А вже далі — по напрямках: відсутність школи чи спортзалу, церковні конфлікти і т.?д.

Вирішуватися проблеми з неякісними дорогами будуть   завдяки проханням до Президента, Уряду, депутатів Верховної Ради з тим, щоб вони допомогли, адже фінансування йде напряму через службу автомобільних доріг Міністерства автотранспорту, і кошти на місцях є мізерними. Тому М.?Палійчук бачить вихід з цієї ситуації в кредиті.

Губернатор дещо зупинився на проблемах Верховинщини, кадровому призначенні керівника Богородчанщини, земельних зловживаннях, покращенні житлових умов у сім’ях, де народилися трійні, та інших питаннях.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.