Політика

Губернатор Прикарпаття заспокоїв: Шуфрича не буде, а Вишиванюк буде до 2020 року

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У суботу губернатор Прикарпаття Михайло Вишиванюк зібрав прес-конференцію. Голова ОДА тільки-но повернувся з візиту до Скандинавії і виявив, що рідним Прикарпаттям рознеслися чутки, мовляв, Вишиванюка звільняють і на його крісло вже є  претендент — Нестор Шуфрич.

«Ще раз повторю і більше не буду, — одразу ж розпочав Вишиванюк. — Працюватиму з Віктором Федоровичем Януковичем до 2020 року. Запам’ятали? В декого сумніви виникають, особливо, коли оголошено, що в Україні в 2011 році починається  двадцять одна реформа. А реформи — річ невдячна і не завжди люди із розумінням сприймають реформи. Але хочу всім нагадати, що законом України в 2010 році визначено основні засади нашої зовнішньої і внутрішньої політики. І що стосується зовнішніх засад, то там чітко написано, що місце України — в Європейському союзі. А раз ми збираємося йти в Європейський союз, то ми повинні свої стандарти підтягнути до рівня європейського союзу».

Вишиванюк запевнив, реформи будуть проведені не просто заради реформ, а заради покращення рівня життя населення. «Без відповідного достатку нам Європи не бачити, — переконував він. — І в 2015 році, коли будуть проведені ці реформи, коли буде розкручена економіка, рівень життя в Україні стане значно вищим. І знову ж таки згадаєте сьогоднішню дату і мій прогноз — Івано-Франківська область проголосує за Віктора Федоровича Януковича 70% голосів. Можу посперечатися будь з ким».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.