Політика

Григорій Лаврук: «В одязі має бути зручно»

Google+PinterestLinkedInTumblr

—?Григорію, розкажіть, чи важко знайти першого клієнта? І коли це сталося?

—?Спершу це була моя родина, потім — сусіди. Далі всім відома геометрична прогресія, що і спричинила такий ажіотаж над спільною співпрацею з Романом Гусаком.

—?Що означає для Вас успіх? І чи вважаєте Ви себе успішним?

—?Для мене успіх — це коли тебе потребують як дизайнера, адже кожній людині хочеться реалізації як особистості.

—?Тож можете зараз назвати себе успішним?

—?На мою думку, попит робить людину успішною, а в мене замовлення завжди є.

—?Модельєрами є люди, на яких дивляться, а отже своєму зовнішньому вигляду треба приділяти достатньо уваги, чи не так?

—?Це навіть не обговорюється, ти просто стаєш заручником того, що створюєш. Потрібно неод­мінно мати хороший вигляд не тільки заради власної репутації, але й успішного майбутнього.

—?Скільки клієнтів проходить через Ваші руки, наприклад, щомісяця?

—?Десь двадцять, бо це ж кожному треба приділити доволі багато часу: знімання мірок, малювання ескізу, вибір тканини і т.?д. Це дуже важкий процес і він займає достатньо часу.

—?А що таке прет-а-порте і відколи працюєте у цьому напрямку?

—?Прет-а-порте — це практичний одяг, призначений для повсякденного використання. А працюю у ньому, відколи взагалі взявся за шиття. От-кутюр не побачиш на вулицях, а я хочу, щоб мій одяг мене оточував.

Знаючи тенденції 2009?2010 років, можу сказати, що популярним буде абсолютно все. Дуже модними будуть червоні та сині кольори та їх відтінки. Пурпурові кольори — це взагалі бомба. Також дуже модна буде клітинка, вона зараз повернулася. Це і «шотландка», і затінена, тобто «канадська шотландка».

—?Як часто змінюється мода: щомісяця, щопівроку, щороку?

—?Мода — річ швидкоплинна, існує кілька авторитетних видань, які займаються її вивченням, і щороку пропонують свої дослідження. Європейський Інститут Трендів, що знаходиться в Німеччині, також пропонує тенденції на роки вперед.

Також тенденції можна придбати за кілька десятків тисяч, взамін ви отримуєте буклет з аморфними зображеннями, які повинні викликати в художника-модельєра певні кольорові рішення та силуети, форми та образи…

На 2009?2010 роки пропонують пурпурові відтінки, сині, сірі, чорне та біле для класики.

— Є якісь конкретні кольори, які пасують всім?

—?Пастельні кольори підходять всім, оскільки згладжують образ людей з грубими рисами та надають романтичності тонким натурам. Цей колір не є конкретним, оскільки він не холодний і не теплий.

— Є якісь конкретні імена світових дизайнерів, на які Ви орієнтуєтесь?

—?Їх надто багато і в кожного є щось цікаве. Мені дуже подобається, що робить Джон Гальяно. Він є настільки креативним, що повторити просто не можливо. Він створює неперевершені форми та силуети, роботи Гальяно — це наче картини, тільки полотно не в рамці, а на людині.

—?Ви вважаєте себе вузькопрофільним чи широкопрофільним модельєром? Маю на увазі, шиєте спортивний одяг чи все, що заманеться клієнту?

—?Все, що замовляють. Чесно кажучи, це дуже цікаво. Якщо, наприклад, шити тільки спортивний одяг, то так чи інакше заковуєш себе в певні рамки, а я так не хочу. На мою думку, людина, яка називає себе модельєром, повинна розбиратися у всіх напрямках.

—?Яким чином Ви відпочиваєте?

—?На вихідних я оточую себе рідними та друзями, і тільки так я відпочиваю від роботи.

—?Що порадите читачам? Як одягатися, щоб мати добрий вигляд?

—?Я завжди казав: не ми носимо одяг, а він носить нас. Тому, перш за все, людині має бути зручно в одязі, щоб її нічого не сковувало. І звичайно потрібно старатись не перегинати палицю, не одягати все й одразу.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.