Політика

«Громадський форум» відкриває магазин для бідних

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Голова Громадського форуму Юрій Соловей зазначає, що, попри рапорти від влади різних рівнів, економічна ситуація в Україні не покращується. Адже криза лише поглиблюється. «Якщо взяти ціни на товари першої необхідності, то в порівнянні з листопадом-груднем минулого року в багатьох випадках вони виросли на 35%, а то й більше», — зауважує Соловей.

Торгівля в магазині буде здійснюватися чи не за собівартістю. Передбачено тільки 1,5% націнки — виключно для того, щоб утримати персонал (два продавці, вантажник). Як наголошує Соловей, у соціальному магазині покупці зможуть придбати товари першої необхідності (яйця, макарони, олія, крупи тощо) і заощадити від 10 до 25% власних коштів. Слід також зазначити: попри те, що відкриття магазину передбачено на 26 травня, він запрацює у тестовому режимі вже з вівтор-ка наступного тижня.

Окрім цього, якщо магазин користуватиметься попитом, то «Громадський форум» готовий відкрити більше магазинів в інших мікрорайонах Івано-Франківська. Нині ж пенсіонери можуть добиратися до магазину, користуючись тролейбусом (адже проїзд для них безкоштовний).