Політика

«Говерла» розбила «Дніпро»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п’ятницю, 2 квітня, в манежі Коледжу фізвиховання за присутності майже тисячі глядачів івано-франківська «Говерла» здобула вкрай важливу перемогу в боротьбі за потрапляння до вісімки учасників плей-офф, перемігши в Івано-Франківську дніпропетровський «Дніпро» з рахунком 89:66. Відтак «Говерла» перемогла вже у третьому матчі поспіль та фактично забезпечила собі місце у плей-офф.

Судді: Василь Зозуля, Олексій Широбоков, Роман Пономаренко. Коміссар: Роман РИЖИК

Г: Спаркс (19 + 10 передач), Ревзін (6), Кяушас (2), Улянко (4), Фрейзер (18 + 13 підбирань) – старт; Кудрявцев (14 + 5 підбирань + 4 передач), Декер (14 + 9 підбиран), Кривич (10), Коровяков (2), Шостуха (0), Федорчук (0).

Д: Кроу (5), Лебедєв (7), Фейсон (16), Андрюкайтіс (9 + 5 підбирань), Піттуей (8 + 6 подборов) – старт; Корнієнко (11 + 7 підбирань), Іванов (6), Лекавічус (4 + 6 передач), Панченко (0), Козлов (0).

Післяматчевий коментар Євгена Мурзіна, головного тренера БК «Говерла»:
— Ми ретельно готувалися до цієї гри, детально розбирали гру суперника. Особливу увагу приділяли Кроу, якого в першу чергу прагнули нейтралізувати у складі суперника. Дуже приємно, що нам це вдалося. Взагалі, хотів би відзначити дії нашої команди у нападі в першій половині, коли нам багато що вдавалося. Зрозуміло, що ця перемога була дуже важливою для нас. На завершальні дві гри регулярного чемпіонату проти «Одеси» та «Хіміка» ставимо завдання також тільки перемогти. Тим більше, що ці два матчі проводимо дома, а ми достатньо заборгували за цей сезон нашим вболівальникам і зараз прагнемо якомога більше радувати їх своєю грою.

За матеріалами сайту БК Говерла

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.