Політика

«Говерла» програла «Будівельнику» в Києві

У Києві відбувся матч між івано-франківським баскетбольним клубом «Говерла» та столичним «Будівельником». Гра закінчилася перемогою господарів із рахунком 73:64.

Ерік Колмен нарешті повернувся у гру після травми, що знову посилило команду. Однак Михайло Анісімов протягом поєдинку доволі ефективно використовував перевагу у зрості та вазі, переграючи своїх опонентів.

Фото © bcgoverla.if.ua

Господарям помітно не вистачало Джека МакКлінтона, проте, незважаючи на результативну гру швидкого захисника «Говерли» Маркуса Вокера, який у першій половині реалізував 12 очок, «Будівельник» зумів вирушити на велику перерву як лідер. Щоправда перевага підопічних Звєздана Мітровича була мінімальною – 36:35.

У другій половині, як і до великої перерви, «Говерла» демонструвала швидший баскетбол, ніж господарі, завдяки чому постійно трималася на відстані кількох очок від столичної команди. Втім, наприкінці гри «будівельникам» вдалося відірватися від суперника. А п’яті фоли Брайана Гріна й Еріка Колмена, а також важливі перехоплення Зака Морлі на останніх хвилинах остаточно вирішили долю матчу.

Результативну гру у складі «Будівельника» також продемонстрували інші гравці передньої лінії – Михайло Анісімов (12 очок + 6 підбирань) і Андрій Агафонов (10 очок + 6 підбирань).

Найрезультативнішим гравцем «Говерли» й матчу загалом став Кевін Тіггс, відзначившись 18 очками та 6 підбираннями. 15 очок на рахунку Маркуса Вокера, 13 очок – Брайана Гріна. Ерік Колмен завершив гру з дабл-даблом в активі: 10 очок + 14 підбирань.