Політика

Гороскоп (30.07.09)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Овен (21.03–20.04) Цього тижня ви будете у центрі всіх подій. Постарайтеся зберегти нейтралітет і не брати все близько до серця. Не перегинайте із самоконтролем і пунктуальністю – це може стати причиною неприємностей.
 
Телець (21.04–21.05) Можливі деякі ускладнення у стосунках з начальством або підлеглими. Не плануйте важливих зустрічей та угод. Краще запасіться терпінням і не відкидайте щирої пропозиції про допомогу.
 
Близнюки (22.05–21.06) Бажання поділитися накопиченим професійним досвідом принесе вам чималий прибуток. Розберіться у проблемах, інакше вам не уникнути неприєм-ностей. Вихідні проведіть у сімейному колі.
 
Рак (22.06–23.07) Ви знову здивуєте навколишніх, але постарайтеся, щоб їх подив був позитивним. Якщо вам удасться погодити свої дії з колегами чи партнерами по бізнесу, то зможете досягти небувалих висот. Не затягуйте з початком нових справ.
 
Лев (24.07–23.08) Імовірний успіх у професійній сфері. Не будуйте грандіозних планів на цей тиждень – вони можуть не здійснитися. Намагайтеся бути завбачливими, продумайте кожну свою дію. Сприятливий час для плідної роботи з інформацією.
 
Діва (24.08–23.09) Вас чекають додаткові турботи, пов’язані з роботою. Однак зусилля увінчаються успіхом: партнери врахують вашу зацікавленість у спільній справі. Зрушаться з мертвої точки проекти, на які ви махнули рукою.
 
Терези (24.09–23.10) Не варто накопичувати негатив-ні емоції – це лише ускладнить життя. Зараз краще спокійно працювати. Тоді ваші старання будуть обов’язково оцінені. Завдяки дружнім стосункам, робота в колективі принесе успіх.
 
Скорпіон (24.10–22.11) На цьому тижні з’явиться багато гарних можливостей, постарайтеся максимально скористатися ними: проявляйте ініціативу, активніше докладайте зусиль. Тоді пані Фортуна буде на вашому боці.
 
Стрілець (23.11–21.12) Навіть якщо ви вже побували у відпустці, не перевантажуйте себе справами. Тим більше, що на роботі все буде спокійно. Вас очікують приємні знайомства та цікава інформація про додатковий заробіток.
 
Козеріг (22.12–21.01) Гарний тиждень для творчих починань, фізичної активності та відстоювання особистих інтересів. Одна з головних цілей цього тижня – зміцнення професійного положення. Сприятливий час для далеких поїздок і відряджень.
 
Водолій (21.01–19.02) Відмовтеся від зайвих справ. Краще проведіть вільний час з коханими чи займіться хатньою роботою. Будьте уважними з інформацією, яка до вас надійде. Вона стане дуже корисною, якщо правильно нею скористатися.
 
Риби (20.02–20.03) Не тіште себе ілюзією, що у вас все добре. Це далеко не так. Аби ситуація не вийшла з-під контролю, ви маєте завершити всі важливі та запущені справи. Не конфліктуйте з колегами по роботі. В більшості неприємностей винні ви самі.