Політика

Гороскоп (29.01.09)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Овен (21.03?20.04)

Ваші почуття загострені, ваші емоції б’ють через край, особливо в коханні. Середа — небезпечний день. Однак ваші близькі допоможуть упоратися з усіма неприємностями. Зробіть приємність коханій людині.

Телець (21.04?21.05)

Тиждень доволі сприятливий. Друзі намагаються допомогти вам, варто прийняти цю допомогу. У середині тижня вдасться владнати грошові та професійні питання, якщо не діятимете агресивно. Спілкуючись із партнерами, проявіть свою чарівність і витримку.

Близнюки (22.05?21.06)

Не бійтеся починати попередні переговори про новий бізнес або місце роботи. Шукайте нових спонсорів і однодумців. Проте не поспішайте залишати роками насиджені місця в одну мить. Зірки радять провести вікенд у товаристві друзів на природі.

Рак (22.06?23.07)

Не варто шукати чорну кішку в темній кімнаті, особливо коли її там немає. Ви схильні робити з мухи слона, тобто спотикатися на рівному місці. Зупиніться і зважте ситуацію: чи все насправді так погано? Можливо варто подивитись на світ під іншим кутом.

Лев (24.07?23.08)

Ви дуже агресивні, вам хочеться брати від життя все, що погано лежить. З одного боку — чому б і ні, а з іншого… Подумайте, можливо, ви комусь уже перейшли дорогу. Також постарайтеся не замикатися в собі, але поменше спілкуйтеся з людьми, які вам не подобаються. Зверніть особливу увагу на родинні стосунки.

Діва (24.08?23.09)

На цьому тижні навіть незначні дрібниці будуть дуже важливими для вас. Ви дуже вимогливі до себе і ото­чуючих, в усьому намагаєтесь знайти досконалість. Тиждень сприятливий для накопичення капіталу. Але не поспішайте одразу відкривати банківський депозит, гроші можуть знадобитися для давно очікуваних придбань.

Терези (24.09?23.10)

У вас з’явилися нові творчі плани, ви прагнете будь-що почати нові справи. При цьому відкриваються перспективи, які можуть принести чималі дивіденди. Можна влаштувати вечірку з друзями, але не дуже голосну, бо сусіди теж люди.

Скорпіон (24.10?22.11)

Займіться справами, наведіть лад у кар’єрі та господарстві, інакше ризикуєте втратити авторитет. Друзі запропонують відкрити спільний бізнес, а далекі партнери повідомлять важливі новини. Удача на вашому боці, однак намагайтеся не відкладати вирішення проблем у довгий ящик.

Стрілець (23.11?21.12)

Останнім часом доводиться займатися громадськими справами. Оточуючі достойно оцінять ваші організаторські та фінансові здібності. На цьому тижні радимо укладати шлюби, а також придбати нерухомість або розрахуватися з боргами, звільняючи себе від давніх зобов’язань.

Козеріг (22.12?21.01)

Тиждень буде вдалим, якщо прислухатиметеся до порад друзів і близьких. Більшість із них бажають вам тільки добра. Робота роботою, але не забувайте про відпочинок. Візьміть відпустку або кілька вихідних. Оберіть активний відпочинок і ви не пошкодуєте.

Водолій (21.01?19.02)

Принциповими бути, звичайно, добре, але тільки не у фінансових питаннях. Новий тиждень вимагатиме від вас більшої гнучкості та розуміння партнерів. Віддаючи щось, ви отримаєте вдвічі більше. Проте, не намагайтеся віддати все, альтруїзм не завжди винагороджується.

Риби (20.02?20.03)

Життя відкриється перед вами з нового боку, захочеться жити і радіти життю, з ваших очей ніби впаде полуда. Ви зрозумієте всі переваги дружби, по?новому поставитеся до звичних речей. Вдалий час для вирішення творчих завдань.