Політика

Голова Калуської РДА працевлаштує цілий табір ромів

Google+PinterestLinkedInTumblr

На сесії Калуської районної ради 26 травня сільський голова Підмихайля Ігор Кубрак підняв питання про незручності, викликані розташуванням у межах Підмихайлівської сільської ради циганського табору. Циганський табір мешкає тут вже кілька років; кількість наметів постійно збільшується. Більшість із тамтешніх мешканців не працюють. А місцеві жителі неодноразово нарікали на дрібні крадіжки, які, можливо, скоюють роми.

Самі жителі табору неодноразово наголошували, що до крадіжок не мають жодного стосунку, а заробляють гроші, здебільшого, плетінням кошиків із лози на продаж.

Як виявилося, роми не працюють не тому, що не хочуть, а тому, що не мають такої можливості.

«Роми — громадяни України. Більшість із тих, хто мешкає у таборі біля Підмихайля, мають паспорти і навіть — реєстрацію. Тож, вони мають право тут перебувати. Я мав кілька зустрічей із циганським бароном, який запевнив, що зацікавлений у тому, щоб люди не бродяжили, а осіли і працювали. Він уже звертався до сільської ради з тим, щоб викупити чи орендувати приміщенні для облаштування кузні, — повідомив голова райдержадміністрації Василь Петрів. — Тож ми можемо або надати в оренду приміщення і співпрацювати, або не робити кроків назустріч, але, разом із тим, проблема надалі існуватиме».

За матеріалами Вікон

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.