Політика

Герман розбереться з Лазаровичем

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Заступник глави Адміністрації Президента України Ганна Герман заявляє, що учасник від України у пісенному конкурсі “Євробачення 2010” повинен визначатися на відкритому конкурсі. Якщо призначення нового керівництва Національної телекомпанії України відбудуться найближчими днями, то ще можна встигнути провести національний етап відбору учасника цьогорічного “Євробачення” від України. “На конкурс “Євробачення” повинен поїхати найкращий представник української творчої молоді, а не той, кого призначать за чиєюсь протекцією“, — підкреслила пані Герман, маючи на увазі Василя Лазаровича з Прикарпаття, якого 29 грудня 2009 року за внутрішнім рішенням керівництва НТКУ було визначено учасником від України на “Євробаченні 2010”.

Ганна Герман також заявила, що щодо участі Василя Лазаровича на Євробаченні-2010 прийнято “кардинальне рішення”. Рішення прийняте за підсумками зустрічі із представниками українського шоу-бізнесу, які протестують проти участі Лазаровича в конкурсі. “Ми прийняли дуже кардинальне, я б навіть сказала, радикальне рішення, і в найближчі дні ви про нього довідаєтеся, не хотіла б говорити завчасно“.

Пані Герман також порівнює нового представника України з “Ґринджолами”: “У мене було враження, що повторюється історія з “Гринджолами”, коли ця група знеславила нашу країну на всю Європу. Це трапилося через корупційні підходи, які й цього разу були. Сьогодні зберемо діячів культури й порушимо питання про скасування “підкилимного” рішення НТКУ. Необхідно швидше провести відкритий конкурсний відбір“.

Ці події сталися після того, як представники українського шоу-бізнесу звернулися з листом до Президента Віктора Януковича і до заступника голови Адміністрації Президента Ганни Герман з закликом звернути увагу на ситуацію, що склалася навколо визначення представника України на “Євробаченні”.

Під листом на адресу Януковича і Герман підписалися: співачка Таїсія Повалій і її чоловік-продюсер Ігор Ліхута, гендиректор “Нового каналу” Ірина Лисенко, композитор і продюсер Костянтин Меладзе, лідер групи “Брати Карамазови” Олег Карамазов, актриса і телеведуча Руслана Писанка, телепродюсер Олексій Гончаренко.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.