Політика

Франківські боксери виступили на турнірі в Рівному

З 30 жовтня по 2 листопада в Рівному проходив XV традиційний боксерський турнір, приурочений пам’яті Анатолія Яндали. Участь у турнірі взяли спортсмени з Білорусі, Литви, Молдови та України. Серед 106 учасників були й спортсмени з Івано-Франківська, інформує Галичина спортивна.

Про виступ наших боксерів розповів заслужений тренер України Анатолій Мушій. Перемігши почергово трьох своїх опонентів з Рівного, Чернівців та Львова, чемпіоном у юніорській віковій групі став Микола Литвищенко (вага до 46 кг). Микола є вихованцем ДЮСШ «Спартак».

У дорослій віковій групі вихованець СДЮШОР-СК «Ринг» Сергій Козоріз (вага до 64 кг) подолав своїх опонентів з Луцька та Рівного, та у фінальному поєдинку поступився більш досвідченому боксеру з Рівного Юрію Шепелюку. Тож додому Козоріз привіз срібну медаль.

Бронзовими призерами змагань стали вихованці СДЮШОР-СК «Ринг» Олександр Войтенко (52 кг, юніори) та Андрій Вацеба (60 кг, молодь).