Політика

Франківськ проти геїв ( оновлено, фоторепортаж)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні, 3 травня, під стінами міської ради відбулася акція протесту проти впровадження гендерних стандартів у суспільне життя та освіту, а також проти ювенальної юстиції, яка відбирає у батьків та педагогів право на моральне та християнське право виховання дітей, тобто дає необмежені права дітям, залишаючи обов’язки батькам.

«Впровадження ювенальної юстиції насправді несе велику загрозу нашому суспільству, — каже співорганізатор акції Любомир Стринаглюк. — Під маскою боротьби за права дітей насправді, руйнують сім’ю — лобом до лоба стикають батьків та дітей. Конфлікти між ними вирішують ніби у користь дітей. Але є факти, зокрема у Європі, які свідчать про те, що потім страждають і діти, і батьки. Є непоодинокі випадки, коли батьків запроторюють за грати, коли на рік чи більше забирають дітей, а їхню працю використовують незаконно. Таке відбувається у розвинених цивілізованих країнах, тож ми можемо собі уявити яких потворних форм така практика може набути в Україні».

Також чимало учасників мітингу розклали транспаранти та вигукували протесні гасла, на кшталт: «Україна не Содом!» чи «Гей-гидота не пройде — хай живе сім’я!»

«Сім’я — це здорове суспільство, де є чоловік та жінка, але сьогодні нам пропонують голлівудський варіант, – говорить президент фундації «Сім’я майбутнього» Світлана Гнідунець. — Але люди не мають забувати про такі цінності, як любов, чистота та один шлюб на все життя».

Від міської ради мітингувальники пройшлися центральними вулицями Івано-Франківська. До речі, подібні заходи відбулися й у інших містах України.

Під час акції під міську раду приїхав і мер міста Віктор Анушкевичус, але той лише поцікавився, що це за дійство та поспішив до середини.


Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.