Політика

Франківці виступили на турнірі співдружності бойових мистецтв

Днями в Дніпропетровську відбувся другий Турнір співдружності бойових мистецтв. На змагання з’їхалися близько 550 спортсменів з різних областей України, в тому числі й іванофранківці, інформує sport.if.ua.

На Турнірі співдружності бойових мистецтв були представлені такі види спорту тхеквондо ВТФ, бойовий хортинг і таеквондо ІТФ. Спортсмени ДЮСШ №3 МОН відділення таеквондо ВТФ Івано-Франківська під керівництвом тренерів Ігоря Йосипіва та Володимира Гаврилаша завоювали сім медалей.

Переможцями змагань стали Вероніка Іванова (тренер І. Йосипів) і Світлана Попадинець (тренер В.Гаврилаш). Срібними призерами стали Ігор Снігур, Михайло Пилипів (тренер І.Йосипів) Олег Токарчук (тренер В.Гаврилаш). Бронзові медалі вибороли Олексій Болотніков і Максим Микуляк (тренер І.Йосипів).

Як розповів Ігор Йосипів, тренери задоволені виступами своїх вихованців. Ці змагання були своєрідною підготовкою до чемпіонату України, який пройде 15-18 травня в Одесі. Наступна поїздка юних спортсменів запланована 27 квітня на дитячий турнір в Києві.