Політика

Французи виграли у матчі з українцями з рахунком 3:0

Французи тричі забили гол українській збірній: на 22 та 74 хвилині Сахо та на 34 хвилині у ворота українцям забив гол Бензема.

Нагадаємо, перший матч у протистоянні українців і французів пройшов в минулу п’ятницю, 15 листопада, в Києві і завершився переконливою перемогою господарів поля – 2:0. Навіть за рахунку 3:1 чи 4:2 путівку на Чемпіонат світу завоювала б збірна України за рахунок того, що забила б голи на полі противника.

Склади команд

Україна: П’ятов, Шевчук, Хачеріді, Ракицький, Мандзюк, Безус, Едмар, Ротань, Коноплянка, Ярмоленко, Зозуля

Франція: Льоріс, Дебюші, Евра, Варан, Сахо, Кабайе, Рібері, Вальбуена, Матьюді, Погба, Бензема