Політика

Фотограф Юрій Білак із Парижа мандрує Космачем

Google+PinterestLinkedInTumblr

Фотохудожник Юрій Білак із Парижа мандрує найбільшим гуцульським селом — Космачем Косівського району Івано-Франківської області. Про це повідомив сільський голова Космача Дмитро Пожоджук. Учора Юрій Білак побував на горі Стерешора, в урочищах Мочірки та Паленниці, фотографував Космач і зробив найкращу панораму Космача. Сьогодні Юрій Білак має вирушити в подорож на гору Лисина до славнозвісних Космацьких святилищ — найбільших у Європі. Юрій Білак поверне на полонину Ладескул, зустрінеться з літувальниками, смакуватиме полонинські страви.


Народжений у 1961 році у Франції в сім’ї українських еміґрантів, Юрій із раннього дитинства виховувався в українській культурі. Вже з семи років він відчув в собі артистичне покликання — танці стали тоді його захопленням, яке переросло у професійну кар’єру.

У кінці 90-х, після гастрольних поїздок по Франції із спектаклями, Юрій стає режисером театральних постановок для юного глядача і професійно захоплюється фотографією.

Для нього фотографія — це особливий спосіб розуміння світу та людей, що його оточують. Він радіє, коли йому вдається відтворити емоційні моменти його сучасників.

У 2004 році він почав новий проект — етнографічний репортаж про країну своїх предків. Його фотографії змальовують Україну такою, якою вона ще не відома великій спільноті.

Юрій зізнається, що любить фотографувати прості моменти, коли йому щастить побачити, як людина відкривається і показує камері свої емоції і найглибші риси своєї особистості. Поява цієї внутрішньої краси і є результатом двосторонньої довіри, яку він намагається розвинути між ним та його моделлю.

Світлини Юрія Білака можна переглянути на сайті: http://www.yourybilak.com.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.