Політика

Форум молоді втретє

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Як і в минулому році, статус цьогорічного Форуму також був міжнародним. Щоправда, з п’яти запрошених делегацій, приїхала лише польська. Польські друзі (студенти різних вищих навчальних закладів, серед яких — голова молодіжної ради м. Люблін) були приємно вражені тим, що молодіжні організації Івано-Франківська мають можливість передавати одне одному свій досвід, реалізовувати разом проекти і обговорювати цікаві та актуальні теми. Якби не економічна криза, то, як наголосив Ростислав Микитюк, — начальник відділу упраління, планувалося запросити представників молоді зі Східних регіонів держави.

Дещо неочікуваною для багатьох присутніх була відсутність мера міста, який завжди радо долучається до спілкування з молодими. Привітальне слово від Віктора Анушкевичуса прозвучало з уст Ганни Крисюк — радника міського голови з молодіжних питань.

Окрім презентацій кожної з організацій, роботи у секціях, прийняття резолюції Форуму, планування роботи на 2009 рік (який, до речі, оголошений Президентом України Роком молоді), було й те, що багатьох збентежило і спонукало до «страхітливих» висновків. Йдеться про ролики, в яких молодь споглядала викривлену правду про Україну очима російських ЗМІ. Зрозуміло, що доводилось говорити і про методику щеплення імунітету молодого покоління проти тієї чи іншої пропаганди й окозамилювання; замислитись… займати бунтуючу позицію проти тих, хто в той чи інший спосіб наступає на українськість, чи спробувати віднайти спосіб як стати геніями конформізму…

Не обійшлося, звісно, без забавлянь. Родзинкою були Андріївські вечорниці і драйвовий гурт «Рура».

По-різному сприймає, розуміє і відчуває молодь ту чи іншу ситуацію як на місцевому рівні, так і на всеукраїнському, але одне цілком зрозуміло і очевидно: від того, що молодь приносить у молодіжну політику міста, залежить те, якою вона стає.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.