Політика

Енергетики визначали кращих з кращих

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Учора, 5 серпня, в рамках святкування 80-ліття ВАТ «Прикарпаттяобленерго» пройшов фінальний етап конкурсу «Кращий за професією» серед оперативно-виїзних бригад енергопостачальної компанії.

Участь у фіналі, який відбувався на тренувальному полігоні компанії в Лисці, взяли чотири бригади-переможці попередніх зональних змагань. Зокрема були представлені енергетики з Тлумацького, Лисецького, Долинського та Рогатинського РЕМ. Також професійну майстерність демонстрували диспетчери з Івано-Франківської, Долинської, Калуської та Лисецької філій товариства.

Змагання складалося з чотирьох етапів: двох уже звичних – екзамену на знання вимог охорони праці та технічної експлуатації і зняття потерпілого від ураження електричним струмом з опори, та двох нових, запроваджених у цьому році – шунтування лінійного роз’єднувача та гасіння пожежі на КТП-1 10/0,4 кВ.

Переможцем вперше за сучасну історію конкурсу стала бригада досвідчених енергетиків з Рогатинського РЕМ, на другому місці – ОВБ Долинського РЕМ, на третьому і четвертому розташувалися лисецькі та тлумацькі енергетики відповідно. Серед диспетчерів кращим став фахівець з Калуша Михайло Шекета.

Призери фіналу отримали премії, набори інструментів, а бригада-переможець здобула головний приз змагань – новенький службовий автомобіль УАЗ. Кращий диспетчер 2010 року в якості призу отримав комп’ютер.

Зазначимо, що традиція проведення фахових змагань була відновлена у 2006 році за ініціативи керівництва компанії та колективу ВАТ. Вже п’ятий рік поспіль працівники компанії змагаються між собою кожен у своїй спеціалізації: кращих визначають і технарі, і збутовики, і юристи. Але найбільш видовищними залишаються саме змагання серед бригад, під час яких можна на власні очі побачити, як працюють енергетики.

«З кожним роком рівень змагань стає все вищим, – зазначає технічний директор ВАТ «Прикарпаттяобленерго» Олег Сеник, – бригади готуються до змагань, підвищуючи власну майстерність та демонструючи кращі результати. Люди вмотивовані, вони працюють над собою, а це позитивно впливає на якість роботи та оперативність виконання поставлених завдань».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.