Політика

Енергетики готуються до повені

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Зважаючи на погодні умови, ВАТ «Прикарпаттяобленерго» розпочало підготовку енергетичного обладнання, електроліній та персоналу підприємства до пропуску весняної повені. Організаційні заходи заплановано як на рівні товариства, так і на рівні філій (РЕМ). Тут створено відповідні комісії, проведено позачергові інструктажі персоналу, організовано непланові протиаварійні тренування з інженерним, оперативним та ремонтним персоналом тощо.

Найважливішим завданням підготовчої роботи є попередній огляд повітряних ліній електропередач в місцях їх переходів через ріки та в місцях зсуву ґрунту, організація спостереження за цими місцями в час танення снігу та проходження повені. ВАТ «Прикарпаттяобленерго» має необхідний нормативний запас матеріалів, водовідкачуючі насоси, транспортні засоби та спецмеханізми. Поряд з цим на випадок надзвичайних аварійних ситуацій в електромережах погоджуються умови співпраці та можливості використання персоналу та необхідних засобів електромонтажних організацій, військових частин та спеціальних підрозділів.

«Наша компанія активно включилася у підготовку до проходження льодоходу та весняної повені, – стверджує технічний директор ВАТ «Прикарпаттяобленерго» Олег Сеник. – Тому ми сподіваємося на спокійну роботу нашого персоналу та енергообладнання цієї весни. Завбачливий і попереджений – означає захищений».