Політика

Енергетиків нагородили за відмінну роботу

Google+PinterestLinkedInTumblr

35 працівників енергокомпанії були відзначені грамотами Івано-Франківської обласної державної адміністрації за відмінну роботу за умов екстремально низьких температур цієї зими.

У період з 27 січня по 13 лютого 2012 року сильні морози спричинили пошкодження повітряних ліній електропередач та аварійні вимкнення в електромережах краю. Цей час став справжнім випробуванням на професійність для фахівців ПАТ «Прикарпаттяобленерго», яким в період негоди довелося бути на передовій. Адже через погані погодні умови в області вимикалися дві лінії електропередач 110 кВ, дві лінії – 35 кВ, 91 лінія – 10(6) кВ, понад 686 розподільчих трансформаторних підстанцій. Внаслідок цього було знеструмлено 128 населених пунктів по всій області.

«Наші фахівці — електромонтери, майстри, показали свій високий професійний рівень і продемонстрували неабияку витримку, —
зазначив технічний директор ПАТ «Прикарпаттяобленерго Олег Сеник. —
Вони працювали вдень і вночі, для того, щоб світло знов засяяло в оселях
прикарпатців».

Задля оперативної ліквідації вимкнень більше 48 бригад ПАТ «Прикарпаттяобленерго» працювали без перерви в екстремальних умовах. У короткі терміни їм вдавалось ліквідувати пошкодження в мережах та відновлювати електропостачання.


Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.