Політика

Дзюдоїсти-паралімпійці вибороли одразу три медалі в Лондоні

Вчора, у перший день лондонської Паралімпіади медалями крім плавців відзначилися також і українські дзюдоїсти. В активі наших борців — «золото» та дві «бронзи».

Золоту медаль виборов Давид Хорава. Спершу в кваліфікації він здолав фіна Яна Калланкі, та в півфіналі впевнено розібрався з іспанцем Давідом Гарсія дель Валле. У вирішній сутичці 24-річний борець зійшовся з переможцем попередніх Паралімпійських ігор в Пекіні-2008 китайцем Сю Жао. У всіх трьох своїх сутичках Хорава здобув чисті перемоги.

Дві бронзові нагороди вибороли Юлія Галинська і Наталя Ніколайчук. Галинська у вазі до 48 кг перемогла іспанку Лауру Гарсія Банітес, у півфіналі поступилася німкені Кармен Брушшич, а в сутичці за третє місце здолала китаянку Сяолі Хуанг.

Наталя Ніколайчук у вазі 52 кг поступилася вже в першій сутичці француженці Сандрін Мартін, але отримала право на втішні поєдинки. Бронзу наша борчиня відібрала в японки Шізука Хангаї.

Зазначимо, що усі ці троє спортсмени представляють рівненську школу дзюдо.

Після першого дня змагань Україна зайняла четверте місце у неофіційному медальному заліку.