Політика

Дві боєголовки за 20 доларів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Трапляються ситуації, коли міліціонерам доводиться вртучатися у ситуації, в яких знахідки з часів минулих воєн стають предметом незаконної торгівлі. Цікавий факт зафіксовано днями в Долинському районі Івано-Франківщини. Оперативники підрозділу карного розшуку дізналися, що житель одного з сіл району намагається продати два артилерійські снаряди.

Оперативна інформація містила дані про те, в якому місці і за яку ціну молодий чоловік має передати свій “товар” іншій особі. Як повідомив начальник Долинського райвідділу міліції Віталій Ільчишин, оперативна група розшуківців розробила план проведення спеціальної операції, кінцевим результатом якої мало стати затримання продавця вибухонебезпечних предметів безпосередньо під час вчинення злочину. І близько 22 години правоохоронці затримали 22-річного уродженця Закарпатської області з наявним. У чоловіка, який останнім часом проживає в Долинському районі Івано-Франківщини, вилучено два артилерійські снаряди з боєголовками. З дотриманням заходів безпеки вибухотехніки експертно-криміналістичного центру при УМВС в області знищили боєприпаси.

Натомість проти затриманої особи порушено кримінальну справу. За збування бойових припасів він має перспективу потрапити до в’язниці на термін від 2 до 5 років. Затриманий пояснює, що свого часу знайшов снаряди у лісовому масиві неподалік села Вишків Долинського району. Встановлено, що зловмисник мав намір заробити на незаконній оборудці 20 доларів США.