Політика

Дозвіл на рекламу — це ще не все. Прибирати також треба

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні на оперативній нараді директор КП «Електроавтотранс» Леонід Яковець обурився тим, що після того, як утворився міський рекламно-інформаційний центр (МРІЦ), був накладений мораторій на розміщення реклами на електроопорах. Пізніше мораторій відмінили. Але МРІЦ розіслав рекламодавцям листи, — мовляв, усі, хто хоче розміщувати рекламу, мусять звертатися до них і платити кошти в бюджет, а не «Електроавтотрансу».

«Багато говорити не буду, зараз ця робота практично згорнулася, — зазначив Яковець. — Із 32 рекламодавців у нас залишилося тільки п’ять». Він перепитав — хто ж тепер займається рекламою на опорах?

І додав: реклама сама по собі не йде, нею треба займатися, облаштовувати, чіпати, поправляти тощо. Склалася парадоксальна ситуація в місті: МРІЦ дає дозвіл на розміщення реклами, рекламодавці платять кошти в бюджет, а мусить нею займатися «Електротранс», хоч коштів за це вони тепер не отримують.

Керівник МРІЦ Зоряна Підхомна повідомила, що більшість реклами, яка знаходилася на опорах, і так не мала дозволів. За її словами, тільки 60 рекламних оголошень були законні, решта — ні, тому їх і прийшлося зняти.

«Вони (МРІЦ – авт.) написали листи і люди зрозуміли, що треба платити і туди, і сюди, тому взагалі перестали платити, — стояв на своєму Леонід Яковець. — Раніше ми виїжджали і знімали незаконну рекламу, а вони прибігали на наступний день і все оплачували. А зараз взагалі ніхто не платить». Крім того, він додав: якщо вже МРІЦ дає дозвіл на розміщення реклами, то вже хай і підтримує її санітарний стан.

Міський голова Віктор Анушкевичус доручив їм надати свої пропозиції щодо врегулювання цієї проблеми.

До теми: За словами начальника КП МРІЦ Зоряни Підхомної, за січень до міського бюджету перераховано 145 тис. грн. податку з реклами. Це при тому, що нарахували 229 тис. грн. «Мушу зазначити, що в січні було дуже багато соціальної реклами, — додала вона. — Це привітання з Новим роком, як міста, так і Президента, це СБУ, МВС, «Візьми дитину в сім’ю» тощо», а це майже на 40 тисяч».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.