Політика

Досягнення івано-франківських спортсменів на Чемпіонатах України

Збірна Івано-Франківська посіла 3-є місце на Чемпіонаті України з кульової стрільби у приміщеннях

Міськспорткомітет вітає майстра спорту міжнародного класу Тараса Магмета зі здобуттям третього місця на Чемпіонаті України у приміщенні з кульової стрільби, який відбувся у м.Львів 16 лютого. Тарас Магмет піднявся на п’єдестал пошани, показавши результат 762,5 очка у вправі МП8.

Спорткомітет також вітає збірну команду міста Івано-Франківська, яка в цій же вправі з результатом 1643 очки посіла III загальнокомандне місце. До складу збірної команди міста на цьогорічному Чемпіонаті України з кульової стрільби у приміщенні увійшли майстер спорту міжнародного класу Тарас Магмет, кандидат в майстри спорту Павло Бойчук, майстер спорту Андрій Малишок.

Франківські легкоатлети посіли призові місця на Чемпіонаті України

В м.Суми 17-20 лютого 2010 року відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. 2 місце з бігу на 60 м посів івано-франківець Роман Бублик, а 3 місце на цій же дистанції серед жінок посіла Христина Стуй.

Окрім того, 2 місце у змаганнях з бігу на дистанції 3000 м посів Андрій Мельник. А спортсменка з міста Івано-Франківська Галина Облещук посіла III місце у змаганнях зі штовхання ядра.

Анастасія Дерев’янко стала чемпіонкою України

20-23 лютого в м.Харкові відбувся Чемпіонат України з пауерліфтингу, під час якого івано-франківчанка Анастасія Дерев’янко здобула у ваговій категорії 48 кг I-ше місце з результатом 405 кг по сумі триборства.