Політика

Дослідженню тунелів Станіславівської фортеці настав кінець

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За словами голови ГО «Поклик нації» Тараса Боднара, представники його громадського об’єднання на місці розкопок тунелів Станіславівської фортеці (поблизу ТЦ «Мальва») розчистили під землею 40 м2 і знайшли кладку, яка є пам’яткою архітектури 19 ст. Але Боднар зауважив, що фактично розкопкам прийшов кінець: «Місцева влада Івано-Франківська у ніч на 10 серпня засипала розкопки поблизу пасажу Гартенбергів, які ми проводили впродовж чотирьох місяців».

Місцева влада, за словами Боднара, своїм листом заборонила проводити подальші розкопки, обіцяючи залучити до цієї роботи науковців та фахівців. Утім, ані проектної документації, ані регенерації, ані музеїфікації, яку обіцяли місцеві чиновники, біля пасажу не провели.

«Логіка наших можновладців проста і примітивна. Туристичними принадами Івано-Франківська вони вважають не пам’ятки архітектури, а дорогі кабаки», — говорить Боднар. Також він розкритикував виділення 200 тисяч грн з місцевої казни, яка є досить бідною, на святкування вулиці Грюнвальдської та заборону влади відреставрувати пам’ятний знак Слави.

За словами Боднара, якщо поблизу пасажу Ґартенберґів (теперішній ТЦ «Мальва») почнеться будівництво, ГО «Поклик нації» обіцяє акції протесту.

«Я колись обіцяв міському голові, що ніколи про нього не скажу злого. Але після того, коли він зрадив все місто, я вважаю себе вільним від обіцянок і оголошую мерії війну», — заявив Боднар.

ZAXID.net

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.