Політика

Донецький губернатор послав юнака до Івано-Франківська

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Голова Донецької облдержадміністрації Анатолій Близнюк під час відвідування в суботу ринку в мікрорайоні Текстильник послав хлопця, який хотів розмовляти з ним українською, до Івано-Франківська.

Юнак, за зовнішнім виглядом мало схожий на представника ринкового бізнесу або покупця, який прийшов в суботній день за продуктами, поставив губернатору риторичне питання про те, як бути молодим людям, які не можуть знайти собі гідну роботу.

Голова ОДА спробував було вступити з молодою людиною в суперечку, проте нарвався на репліку юнака: «А чому ви розмовляєте зі мною російською мовою, якщо я звертаюся до вас по-українськи?». Анатолій Близнюк не став вдаватися в тонкощі національного питання. «Ти провокатор — йди звідси! До Івано-Франківська», — заявив Близнюк.

Працівникам ринку така реакція губернатора сподобалася. Ринкові торговці повністю підтримали позицію Анатолія Михайловича. «Понаїхали тут з Івано-Франківська», — сказала одна жінка.

А вже у понеділок Анатолій Близнюк на прес-конференції з гордістю розповів про цей інцидент.

«Підійшов на ринку молодий хлопець, років дев’ятнадцяти: «А чому ви з народом спілкуєтеся не на рідній мові? Чому ви на іноземній мові розмовляєте?». Я перейшов з ним на українську мову. А воно йому не треба. Йому би варіант, як з тим даїшником, який там сказав щось про українську мову. Він цього хотів. Він просто натуральний провокатор… Він же не інтересу людей дотримується, йому спровокувати треба, щоб щось губернатор сказав!», — сказав Близнюк.

Нагадаємо, що минулого тижня з правоохоронних органів був звільнений одеський інспектор ДАІ, який назвав українську мову «телячою».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.