Політика

До 1 березня «спрощенці» першої групи мають подати декларації

Google+PinterestLinkedInTumblr

Підприємці, віднесені до платників єдиного податку першої групи, подають  до органу державної податкової служби один раз на рік податкову декларацію платника єдиного податку за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України 21.12.11 р. N 1688.

Відповідно до статті 49 Податкового  кодексу України при податковому  періоді, що дорівнює календарному року, декларація подається протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року. Тобто граничний строк подання декларації за 2012 рік платниками єдиного податку першої групи – 01.03.2013 р.

Необхідно зазначити, що податкову  звітність повинні подавати усі  суб’єкти господарювання незалежно від того, здійснювалась господарська діяльність чи ні. За неподання чи несвоєчасне подання звітності передбачено застосування штрафних (фінансових) санкцій.

Як відомо, до першої групи відносяться фізичні особи – підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 150000 гривень. Станом на 01.02.2013 в області налічується 1184 «спрощенці» першої групи.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.