Політика

Для Франківська «кують» лідерів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Проте насправді кожен з нас приходить у цей світ для того, аби щось змінити на краще — у собі, своїй родині, у своєму місті та державі. Але для того, аби ці зміни почали відбуватися, треба пройти шлях від самоусвідомлення аж до самовизначення. І дуже добре, коли поруч є хтось, хто може допомогти і показати приклад. Свого часу, ще 10 років тому, (коли такий проект у нашому місті був створений вперше), очевидно, це дуже добре зрозумів Володимир Олійник — випускник першої Школи лідерів і, будучи вже тепер депутатом Івано-Франківської міської ради, вирішив зініціювати проведення такого проекту вдруге. «Колись школа мені дала поштовх, а я хочу, щоб сьогодні й інші люди мали такий шанс», — розповів В.?Олійник.

Отож, організаторами проекту «Школа лідерів?2» стали — Комісія з питань молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради, Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. І ще ініціатор створення, ідейний натхненник, автор ідеї започаткування лідерського руху у нашому місті — фаховий психолог Радислав Петрів — той, без якого аж ніяк не уявляється ШКОЛА ЛІДЕРІВ.

Так буває… серце огортає сум, вже позаду цікаве навчання і дозвілля… 15 травня завершилося начання для 52 випускників «Школи лідерів?2», які отримали у цей день дипломи.

Впродовж дев’яти місяців вирувало життя молодих людей, які вирішили утвердитися і йти вперед до реалізації своїх бажань та цілей. Близько ста учасників мали змогу прослухати тренінги за чотирма напрямами: лідерство та інструменти лідера; бізнес-лідерство та основи менеджменту; соціальне лідерство та основи громадянської активності; політичне лідерство. У кожного була можливість поєднати теорію з практикою — і створити власну ініціативу.

Школа лідерів — це безумовно крок вперед. А малий крок з великими зусиллями сьогодні — це велика справа із вагомими і великими результатами завтра. У кожного з нас — своя сфера впливу. Бути свідомими і небайдужими, не стояти осторонь, себто не спостерігати, а діяти, не мовчати, а говорити, не зволікати, а осмислювати, ступаючи впевнено у майбутнє заради себе, задля свого міста і своєї держави.

Для міста, до речі, Школа лідерів відкривається влітку. Для молоді та всіх бажаючих будуть проведені тренінги на злободенні теми.

Свій потенціал випускники школи почали реалізовувати на практиці — і вже наступного дня, 16 травня, для лідерів студентського самоврядування аграрних коледжів області був проведений тренінг «Вступ до лідирування». А цієї неділі, 18 травня, лідери зустрілися біля Вовчинецьких гір з метою згуртування команди і отримання першого досвіду на тренінгу, що проводиться на свіжому повітрі за методикою «OPEN-AIR».

Запитань немає, докір відсутній, є лише бажання і дія! І альтернатива!

Саме лідери визначають успіх, саме завдяки їм зростає або ж занепадає конкретна справа, місто, держава..

«Нас усіх об’єднала любов до рідного міста», — ці слова прозвучали з уст Радислава Петріва на прес-конференції з нагоди вручення дипломів.

Що ж, лідери, місто чекає плодів вашої любові.