Політика

«Ділова Івано-Франківщина» – імідж Прикарпаття у світі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У результаті зустрічей була проведена робота з налагодження контактів з делегатами українських організацій у світі. Збори відвідала прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко. У своїй доповіді вона характеризувала сучасний стан України, її перспективи розвитку у внутрішній та зовнішній політиці та розповіла про особистий внесок у справу налагодження співпраці між українцями в світі.

Відбулась робоча зустріч керівника проекту «Ділова Івано-Франківщина» Георгія Соляника з президентом СКУ Євгеном Чолієм та Юлією Тимошенко, які високо оцінили проведену проектом роботу з популяризації Прикарпаття у світі та налагодження міжнародної співпраці. Пропозиції Георгія Соляника про визнання «Ділової Івано-Франківщини» складовою частиною державної програми розвитку регіонів отримали схвальну оцінку та підтримку у майбутньому.

Світовий Конгрес Українців було нагороджено дипломом рейтингу «Ділова Івано-Франківщина» за вагомий внесок у розвиток Івано-Франківської області на міжнародному рівні. Після зустрічей делегації проекту «Ділова Івано-Франківщина» з президентами українських асоціацій, керівниками організацій, спілок та об’єднань українців у світі домовилися про початок формування міжнародного проекту під назвою «Україна Світова» з координаційним центром в Івано-Франківську.

З вересня розпочалась робота над формуванням незалежного рейтингу «Ділова Івано-Франківщина-2010». В кінці серпня відбулося засідання координаційної ради проекту. Враховуючи рекомендації органів влади та оргкомітету рейтингу, було сформовано список номінантів, до яких увійшли провідні підприємства, установи та організації Івано-Франківської області. Ведеться активна робота по проведенню незалежного моніторингу ділового життя області, результатом якого буде випуск обласного довідника з рекомендаціями рейтингового агентства.