Політика

Десята частина досліджених харчів — з ГМО

Google+PinterestLinkedInTumblr

10,5% харчової продукції та продовольчої сировини, дослідженої у цьому році держпідприємством «Івано-Франківськстандартметрологія», містить у своєму складі ГМО.

Так, за зверненнями суб’єктів підприємницької діяльності проведено випробування 95 зразків продовольчої продукції. Вміст ГМО виявлено у 10 зразках, що становить 10,5%. Серед перевірених зразків генетично модифіковані компоненти виявлялись у м’ясних консервах, хлібі білому з пшеничного борошна вищого сорту, ковбасах Вершкових Дитячих вищого сорту, соєвому текстураті, кукурудзі, борошні пшеничному вищого і першого ґатунків.

Загалом, за час діяльності генетичної лабораторії проведено дослідження понад 1000 зразків харчових продуктів та продовольчої сировини. Генетично модифіковані компоненти найчастіше виявлялись у ковбасних виробах, заморожених напівфабрикатах (продукції, яка містить м’ясний фарш), паштетах, кондитерських виробах (цукерках, тістечках, печиві), кукурудзяних паличках. Також наявність ГМО зустрічалась в такій продовольчій сировині як пшениця, ріпак продовольчий, соя, комбікормах.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.