Політика

Депутати міськради ініціюють скасування пенсійної реформи

Google+PinterestLinkedInTumblr

«Наша держава не соціальна, а цинічна, — сказав депутат Івано-Франківської міської ради Володимир Чорноус сьогодні на прес-конференції. — Їй вигідно, щоб ми народжувалися працездатними і вмирали в день виходу на пенсію».

Він разом із депутатом Юрієм Солов’єм ініціюють скликання позачергової сесії міськради у четвер, 14 липня. На ній Соловей пропонує прийняти звернення до президента України, в якому закликати його накласти вето на Закон України від 8 липня 2011 року «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи».

Соловей сподівається, що така сесія стане сигналом і інші області підтримають такий приклад. Якщо ж президент підпише закон, то вони будуть шукати інших способів, як із ним боротися. Одним із них може бути звернення 45 народних депутатів у Конституційний суд. Причин для цього достатньо. Основна, за словами Чорноуса, це те, що на момент прийняття закону у залі були присутні 143 депутати, а проголосувало 248 карток.

Соловей запевнив, що про важливість того, що сталося, до кінця ще ніхто не зрозумів. Мовляв, найбільша проблема в тому, що всім підняли трудовий стаж на 10 років. Опершись на думку експертів, депутат сказав, що тільки 35% українців нині має відповідний стаж. Решті прийдеться працювати не до 60-65 років, а ще довше, щоб заробити на мінімальний трудовий стаж.

Тетяна Соболик

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.