Політика

Депутати хочуть бачити Олександра Шевченка

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На наступну сесію депутати міської ради запросять Олександра Шевченка і спитають в нього, чому ТзОВ «Скорзонера» і досі не заплатило кошти до статутного фонду ФК «Прикарпаття». Нагадаємо, що в липні цього року силами міської ради та «Скорзонери» створили ТзОВ «Професійний футбольний клуб «Прикарпаття». Як наслідок, міська рада передала у статутний фонд підприємства недобудований стадіон та 11 га землі. А «Скорзонера» мала внести 164 млн. грн. 50% мало надійти впродовж місяця після створення клубу, інші 50% — впродовж року.

Але коштів і досі нема. Навіть для того, щоб погасити старі борги клубу. Як доповів міський голова Віктор Анушкевичус на останній сесії міськради, питання старих боргів клубу вже розглядалося на засіданні професійної футбольної ліги (ПФЛ) і має розглядатися на засіданні федерації футболу…

Мер підкреслив: місто виконало всі зобов’язання. А керівник «Скорзонери» Олександр Шевченко — навпаки. Відтак, його позиція нікому не зрозуміла. «Є пропозиція доручити мені провести переговори на предмет виконання всіх рішень сесій, — повідомив мер. — А на наступній сесії я вам подам інформацію. Вже тоді будемо приймати рішення, що робити далі. Тому що проект інвестиційний і дуже великий. І навіть Суркіс (Григорій Суркіс, голова федерації футболу — Авт.) в розмові зі мною сказав, що це безпрецедентний випадок, в якому міська рада пішла на усі поступки інвестору. Мовляв, такого в Україні ще не було».

Депутат Михайло Сеньків запропонував запросити на сесію і самого Олександра Шевченка. Анушкевичус погодився. «Не хочу втрачати цього інвестора, — підсумував мер. — Тому що, як ми знаємо, черги великої немає. Проте треба запросити і його».

Правда, наскільки ми знаємо, Шевченко не завжди приходить на наради чи робочі групи, куди його запрошують щодо цього питання. Чи стане цей випадок винятком — скоро побачимо.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.