Політика

«Цинамоновий Хрущ» мислить позитивно і порадіє успіхам опонентів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

 

У зв’язку з таким розвитком подій Фундація «Цинамоновий Хрущ» розповсюдила «Декларацію», в якій зокрема мовиться:

«Після кількох місяців напрацювання концепту та стратегем Ідеальної Республіки Фундація звернулася до влади саме в День Святого Івана не випадково. Бо цей день символізує період найдовших, найсвітліших днів року, коли сили світла символічно перемагають сили тьми і скверни.

У своєму зверненні ми задекларували, що проект є абсолютно альтруїстичним. На Ідеальному Острові згідно Ідеальної Цинамонової Конституції будуть заборонені «вживання алкоголю, наркотиків, галюциногенних грибів, кави з кофеїном, куріння, крики, матюки (крім «високохудожніх»), голосні суперечки, неправда, несправедливість, заздрість, гординя, прелюбодіяння, неповага до старших».

На Острові планувалося проводити елітарні виставки скульптур, картин та інших великих мистецьких форм, концерти хорових колективів та класичної музики, філософські бесіди, постмодерні перформенси. Нашим ідеалом є античні філософські Академії.

Ідеальна Республіка планувалася нами як місце, де також буде заборонена будь-яка комерція та інші дрібноегоїстичні проекти.

Тут мало бути місце де саме стираються протиріччя та відсутня будь-яка змагальність. І в цьому мала бути головна відмінність Ідеальної острівної Республіки від зовнішнього світу, що погряз у смороді егоїзму, марнославства та конкурентності.»

Після «навали» звернень щодо оренди острова, міська влада розглядала можливість проведення комерційного конкурсу чи аукціону з продажу або оренди Острова, при тому, що про жодне комерційне його використання не йдеться. Проект Ідеальної Республіки розглядався «Цинамоновим Хрущем» як подарунок містові доброго майданчика для плекання моральних чеснот та проведення мистецьких та філософських акцій та перформенсів.

В «Декларації» також мовиться:

«Тішимося з того, що наш креатив виявився вдалим та популярним. Сумуємо з того, що наші наступники почали культивувати саме конкурентність та протиріччя та не зрозуміли головної стратегеми проекту «Острів — Ідеальна Республіка, яка об’єднує, а не роз’єднує, яка стирає протиріччя і ворожнечу, а не поглиблює їх».

Заявляємо, що в нашої Культурологічної Благодійної Фундації є достатньо ресурсів, як інтелектуальних, так і матеріальних, які дозволять реалізувати зазначений проект. Якщо ж наш проект є цікавим для інших організацій, то ми запрошуємо їх об’єднати зусилля та стати рівноправними співзасновниками проекту. Більше того, якщо ми побачимо, що якась організація зможе зреалізувати проект Ідеальної Республіки краще за нас, то ми готові залишитися тільки його креаторами та, за потреби, консультантами і поступитися можливістю його реалізації іншим більшим достойникам та порадіти їхнім успіхам».