Політика

Чий ти, Онаній?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Одразу привертає увагу однакова кольорова гама та омонімічні підписи під плакатами. Хтось навіть подумав, що ці зображення — друга серія піар‑кампанії Яценюка. Хоча, і така версія має право на існування.
За словами голови виконкому Івано-Франківської обласної організації «Фронт змін» Юрія Бабія, в Івано-Франківську є 18 таких білбордів. За його словами, це провокація. Бабій каже, що з неофіційних джерел стало відомо, що замовником цієї антиреклами Яценюка є, нібито, БЮТ. «Ці білборди розміщалися з метою провокації, щоби понизити рейтинг Арсенія Петровича, який так ефективно зростає», — каже Юрій Бабій.
Крім того, він зауважив, що замовники цих білбордів порушили закон про рекламу: «Ця кольорова гама була запатентована, в ній буде здійснюватися зовнішня реклама, фактично ці кольори будуть використовуватися».
Народний депутат України, голова обласної організації «Батьківщина» Дмитро Шлемко спростовує закиди щодо причетності БЮТу до розміщеня білбордів із дивним змістом і віджартовується. «Є такий вислів: з хворої голови на здорову, — говорить він. — Так от, здорова голова — це «Батьківщина», а хвора — у команди Яценюка».
Шлемко каже, що всі ці провокації є роботою самого «Фронту змін» і його керівника Арсенія Яценюка. «Він найняв собі на роботу московських політтехнологів, які сьогодні роблять все для того, щоб Яценюк став більш популярним і на нього була орієнтація». Натомість Шлемко переконує, що БЮТ не має так багато грошей, щоб вкладати їх у розкрутку Яценюка.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.