Політика

Чорнильний піар

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За словами Юрія Височанського, голови Івано-Франківського товариства книготорговців, 4 лютого всі, хто торгує книгами в місті, отримали відкриті листи з погрозами щодо розповсюдження книжок Олеся Бузини.

Натомість, від «чорнильного штурму» книги Бузини ніяк не постраждали, оскільки на залитих розкладках їх просто не було. Зате було пошкоджено і знищено багато книг для дітей та з історії України.

Товариство книготорговців запевняє, що після отримання листів намагалося зустрітися з керівництвом «Тризубу». Але за адресою, наданою відділом внутрішньої політики міськвиконкому, цю організацію знайти не вдалося. У цьому факті книготорговців вбачають підставу для скасування її реєстрації, чого й вимагають у своєму звернення до владних структур. Також вони не виключають можливості того, що акція була зініційована та профінансована антиукраїнськими силами з метою дискредитації української національної ідеї. Врешті-решт, за словами Юрія Височанського, її ініціатором міг бути сам Олесь Бузина — попит на його книги в нашому місті за останні кілька місяців є нульовим.