Політика

Через кілька років у садочках місця вистачить усім дітям?

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні, 29 травня, на сесії міськради заступник міського голови Михайло Верес доповідав про розширення мережі дошкільних навчальних закладів (ДНЗ).

Він розказав, що 1 вересня планується відкриття першої черги ДНЗ «Ромашка» (вул. Вовчинецька), де буде п’ять груп, які вмістять 120 дітей. Крім цього, на базі загальноосвітньої школи-садка № 3 (вул. Набережна) буде відкрито дві дошкільні групи на 50 дітей. Також планується відкриття двох дошкільних груп на базі приватної школи «Перша ластівка». А на базі ДНЗ № 11 (вул. Сахарова) відкриють одну групу із короткотривалим перебуванням дітей. Крім цього, тривають переговори щодо відкриття ще однієї дошкільної групи на базі ДНЗ № 36 (вул. Целевича).

А у 2013 році, за словами Михайло Вереса, планується відкриття другої черги дошкільного закладу ДНЗ «Ромашка» на 120 дітей. Зрештою, темпи будівництва у Вовчинці та Хриплин дають підстави стверджувати, що тут будуть відкриті ДНЗ. Також йде мова про будівництво садка у Пасічній. І якщо темпи пришвидшать, то там у 2014 році побудують новий садочок. Крім цього, у 2014 році на базі приміщення сьогоднішнього центру зайнятості (колись тут бав садочок) планують відкрити ДНЗ на 190 місць. А якщо пришвидшать темпи, то скоро почнуть, а у 2014 році завершать будівництво дитсадка у Крихівцях.

«Проблема ДНЗ є актуальна для всієї держави, – сказав Михайло Верес, – сьогодні в Україні тільки 53 % дітей охоплено садочками. А якщо говорити про наших сусідів, то у Львові 54 % охоплені дошкільною освітою. В Івано-Франківську охоплено 78 %. Так, це проблема і в нас, але якщо б нам вдалося акумулювати кошти, то ми б за три-чотири роки закрили проблему».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.