Політика

Боднар розкриває російську змову

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні громадська організація «Поклик нації» зібрала прес-конференцію, де підняла актуальну, на їхню думку, тему. За словами голови ГО Тараса Боднара, Росія намагається втрутитися у передвиборчу програму на Прикарпатті. До такого висновку його наштовхнули три події минулого тижня. Кожна з них сама по собі — ніби й нічого страшного, але все вкупі спонукало «Поклик нації» задуматися.

Перше — це інцидент, який, за словами Боднара, стався 23 серпня, коли російські волонтери Федерації Скаутів «Галицька Русь» (ФСГР) намагалися підняти прапор РФ на Говерлі. Але у цьому їм перешкодили представники молодіжного КУНу. Боднар запевнив — є докази того, що росіяни не просто хотіли підняти свій прапор, а зняти синьо-жовтий і повісити свій натомість.

По-друге, 27 серпня в Івано-Франківську відбувся похід піонерів, комсомольців та комуністів, який, за словами Боднара, не був санкціонований місцевою владою.

А по-третє, у суботу на горі Велика Кознєска в рамках благодійної програми ФСГР «Впорядкування військових поховань Західної України» відбулася акція впорядкування військового некрополя часів Першої світової. Обурило Тараса Боднара те, що впорядковували його саме росіяни, та ще й поставили там три нові православні хрести. Хоча, у подальшому ході розмови він таки згодився, що акція принесла більше позитиву, аніж негативу.

Тож на цих нехитрих засновках Боднар і зробив велике відкриття про плани Росії на Прикарпатті. Щоправда, те, що ж робитиме «Поклик нації» з цим знанням, ще невідомо.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.