Політика

Біля Дземброні на Чорногорі цілу добу гасили пожежу

Google+PinterestLinkedInTumblr

Увечері 30 листопада лісова охорона Верховинського району зафіксувала лісову пожежу неподалік села Дземброня в околицях гір Смотрич та Вухатий камінь на висоті 2000 м над рівнем моря. Займання, імовірно, виникло на території лісфонду Верховинського агролісгоспу та Карпатського національного природного парку. Боротьба з вогнем тривала цілу ніч, адже на заваді стояли складні погодні умови (сильний вітер) та важкодоступність – відсутність транспортних шляхів до місць займання.

Горіла сосна гірська (жереб), що росте на кам’янистих розсипах Карпатських гір, де погасити пожежу вкрай важко і застосування спецтехніки практично неможливе.

Над ранок до працівників МНС приєдналася лісова охорона ДП «Верховинське лісове господарство». Усі підвідомчі підприємства Івано-Франківського ОУЛМГ забезпечені сучасними засобами боротьби з лісовими пожежами. Тож, лісівники, озброєні ранцевими вогнегасниками та бензопилами, допомагають локалізувати та погасити пожежу, що виникла у  високогір’ї Чорногірського хребта.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.